Jak zaaranżować magiczny salon?

Mieszkanie to nasza wizytówka. Salon jest miejscem, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Tu odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną, zapraszamy gości. Jak zaaranżować salon, by był wygodny, funkcjonalny, ale również elegancki?

Ozdoba salonu

Ściany i podłogi mają ogromne znaczenie dla wyglądu wnętrza. Warto zastanowić się, czy nie zaaranżować jednej ze ścian, by była największą ozdobą salonu? Cegła, panele 3D w intrygującym wzorze, czy rodzinna galeria zdjęć ożywią wnętrze.

Biel zawsze modna

Białe meble do salonu Warszawa to rozwiązanie modne, a jednocześnie funkcjonalne. Ciekawa ściana w salonie będzie idealnie komponowała się się z biała komodą, czy szafką pod telewizor.

Białe meble bazowe mają wiele zalet. Idealnie sprawdzą się we wnętrzu w stylistyce skandynawskiej, czy nowoczesnej. Kolejną zaletą białych mebli jest ich uniwersalizm. Wymieniając dodatki, ustawiając kolorowe bibeloty na komodzie, rzucając elegancki pled na łóżko i kilka poduszek, czy kupując niewielki dywan możemy uzyskać wnętrze o całkiem innym charakterze.

Światło daje nastrój

Przytulny salon to miejsce, które jest nastrojowe i zachęca do odpoczynku. Kupując meble do salonu Warszawa https://mosciccy.pl/ nie można zapomnieć o wykończeniu aranżacji przy pomocy światła.

Wiszący żyrandol jest jednym z elementów dekoracyjnych, który bardzo mocno wpływa na charakter wnętrza. Warto zastanowić się, czy jeden żyrandol będzie dawał wystarczająco dużo światła. Ciekawym stylistycznie rozwiązaniem jest umieszczenie dwóch bądź 3 lamp.

W salonie nie może zabraknąć również małego, nastrojowego oświetlenia. Stojąca lampa za fotelem, niewielka lampka na stoliku, czy małe ozdobne latarenka na parapecie pozwolą wieczorem uzyskać magiczne, przytulne pomieszczenie.