Klimatyczny ślub w rustykalnym stylu

Ślub to wyjątkowy czas dla każdego, dlatego ważne jest, aby zadbać w tym ważnym dniu o odpowiedni dobór miejsca i dekoracji. Uroczystość w stylu rustykalnym to idealny pomysł na wesele dla osób, które marzą o klimatycznym ślubie. Przyjęcie urządzone w taki sposób będzie zjawiskowe i na pewno zaskoczy niejednego gościa.

Osoby decydujące się na taki styl nie muszą organizować ślubu w typowej sali weselnej. Dobrym i nowoczesnym rozwiązaniem będzie znalezienie drewnianej stodoły w dobrym stanie, która pomieści wszystkich gości. Stodoła to idealne miejsce na tego typu wesela, ponieważ po dodaniu odpowiednich rustykalnych dodatków nabiera ona wyjątkowego charakteru. Drewniane wnętrze można wzbogacić roślinnością i dodatkami w kolorach bieli, ecru, beżu i brązu. Wszystko wspaniale dopełniają świetlne girlandy na ścianach i suficie. Nie można też zapomnieć o drewnianych stołach przystrojonych pięknymi kwiatami i białą zastawą.

Jest to pomysł na wesele dla ludzi szukających oryginalnego rozwiązania. Jest też dobrym zamysłem dla osób uwielbiających przyrodę i naturę, ponieważ dekoracje skupiają się przede wszystkim na naturalności. Dodatkowo oprócz rustykalnego przyjęcia można także zorganizować ceremonię zaślubin na świeżym powietrzu. Jest to rozwiązanie dla odważniejszych par, które nie boją się nagłej zmiany pogody. Na miejsce ceremonii idealnie sprawdzi się las, bujne ogrody czy jezioro z obfitą roślinnością.
Fotografie z takiego ślubu są niezwykle klimatyczne i będą stanowić wspaniałą pamiątkę dla młodej pary, jak i gości.

Źródło informacji: https://przepisnawesele.pl/