Twój dom został własnie wystawiony. Powoli zaczyna się proces remontu. Malowanie, szpachlowanie, wybór mebli, kolorów ścian itd. W całym ferworze przygotowania mieszkania pod klucz. Warto wybrać odpowiednie źródło ogrzewania. W tym celu proponujemy Kotły co Warszawa o dowolnej wielkości.

Sprawdź, jak powstają nasze Kotły co Warszawa i wybierz jeden dla siebie

Etap 1

W pieszym etapie produkcji do magazynu trafia arkusz metalu. To on daje możliwość stworzenia kotła. Arkusz trafia do specjalnych maszyn. W tym momencie następuje jego obróbka. Metal zostaje pocięty na odpowiednie części kotła. Do tego celu niezbędna jest obrabiarka CNC oraz inne maszyny przemysłowe. Po przejściu od cięcia mechanicznego następuje zmiana etapu produkcji.

Etap 2

Pocięta konstrukcja trafia do następnego urządzenia. Maszyna wykonuje niezbędne gięcia. Następuje ostateczna zmiana krzywizn wyrabianego przedmiotu.

Etap 3

To istotny element produkcji. Łączenie elementów odbywa się za pomocą spawania. Pomocnikiem spawania jest gaz MAG. To substancja chemiczna. Powstaje z połączenia argonu oraz domieszki dwutlenku węgla. Na tym etapie Kotły co Warszawa napiera ostatecznego wyglądu. Metoda spawania nie należy do jedynych. Na spawanie może być przydatna metoda elektrodowa z rodziny otulonych.

Etap 4

To już etap końcowy. Malowanie pozwala na zwiększenie estetyczności Kotły co Warszawa w Twoim domu. Malowanie odbywa się za pomocą poprzez nakładanie lakieru metodą na sucho. Po wyschnięciu lakieru Kotły co Warszawa są oddane do użytku.