Budowa stron www

Budowa stron www to proces, który można podzielić na kilka etapów. Przed rozpoczęciem prac nad stroną, należy wyznaczyć jej cel i zdefiniować grupy docelowej. Następnie należy przygotować treści i grafiki. Po tym etapie można rozpocząć budowę strony www.

Budowa stron www rozpoczyna się od wyboru platformy. Jest to bardzo ważny etap, ponieważ od niego zależy jak strona www będzie funkcjonowała. Do wyboru są platformy: autorskie, CMS orazframeworki.

Następnie należy określić budowę strony www. Wyróżniamy cztery rodzaje budowy: standardowa, mieszana, odwrócona i skrócona.

Na kolejnym etapie budowy strony www, należy zdefiniować funkcjonalności strony. Do wyboru są: formularze, galerie, mapy, blogi, e-sklepy, integracja z social media oraz systemami zarządzania treścią.

Kolejnym krokiem budowy strony www jest wybór szablonu. Szablony można podzielić na trzy kategorie: standardowe, responsywne oraz na życzenie. Istnieją dwie różne wersje strony internetowej, które obejmują wersję mobilną i wersję komputerową. Wersja mobilna jest stworzona z myślą o mniejszych użytkownikach ekranu dotykowego i mniejszych ekranach. Wersja na komputer działa dobrze na większych ekranach, takich jak komputery PC, laptopy i tablety. Ważne jest, aby witryna była przyjazna dla urządzeń mobilnych, aby nadal przyciągać więcej klientów i zwiększać sprzedaż.

Projektowanie stron internetowych to proces, który należy wziąć pod uwagę. Powinien być dostosowany do każdego klienta, potrzeby lub projektu.