Sztuczne choinki gigant dla Twojego miasta

Źródło: https://adal.net.pl/

Szeroki wybór choinek gigant

Choinki gigant najczęściej są umieszczane na placach, rynkach oraz w strategicznych miejscach danej miejscowości. Sprawiają, że mieszkańcy chętnie udają się w te okolice po to, aby poczuć wyjątkowy klimat i podziwiać tradycyjne drzewko o nadzwyczajnym wyglądzie i rozmiarze. Spośród wielu modeli można wybrać właśnie ten, który najlepiej wpasuje się w charakter miasta i estetykę danej przestrzeni. Proponujemy zarówno choinki łudząco przypominające prawdziwe drzewka, jak i wyróżniające się nowoczesnością oraz dostosowane do współczesnych trendów.

Konstrukcje stożkowe

Choinki gigant, których stelaż ma konstrukcje stożkową, mogą stanowić dekorację przestrzeni miejskiej, ale doskonale ozdobią także przestrzenie zamknięte, jak centra handlowe, hale, w których odbywają się wydarzenia kulturalne, targi i wiele innych. To rozwiązanie dla osób zdecydowanych na połączenie nowoczesności i tradycji. Model Gigant Standard jest klasycznym i bardzo popularnym wyborem. Idealnie wkomponowuje się w każdy rodzaj przestrzeni. Jego uniwersalność jest doceniana szczególnie w przypadkach, kiedy choinka ma sprawiać niesamowite wrażenie, ale przy tym nie przytłaczać. Kolejnym stożkowym modelem jest Gigant Exclusive Slim Version. Posiada wystające gałązki, które nadają choince naturalny wygląd. To drzewko nie zajmuje dużo przestrzeni. Dlatego z powodzeniem wykorzystuje się je przy świątecznych aranżacjach centrów handlowych, w których istotne jest pozostawienie odpowiedniej przestrzeni dla kupujących. Przy wysokości ponad 1,5 metra jego dolna średnica jest niewielka, to tylko 607 centymetrów.

Choinka przed Galerią Krakowską

Choinki na pniu

W ofercie posiadamy aż trzy typy drzewek umieszczanych na pniu, w tym choinki gigant o wysokości 16 m, których konar pokryty jest matą, małe drzewka na prawdziwym pniu oraz My Tree, których pień pokryty jest specjalną powłoką imitującą korę. Te choinki poleca się w przypadku, gdy pożądanym efektem jest ozdoba, której wręcz nie da się rozróżnić od prawdziwego drzewka. Pine Giant Tree, My Tree, a także Pine Giant Extra różnią się między sobą możliwą maksymalną wysokością, a także rozmieszczeniem, zagęszczeniem i długością sztucznych gałęzi. Pine Giant Tree to drzewo, które wyróżnia się najbardziej. Gałęzie usytuowane są dopiero od połowy drzewa, dzięki czemu uzyskujemy ciekawy optyczny efekt, drzewko wydaje się jeszcze większe. Zachęcamy do zapoznania się z rodzajami choinek na pniu, które przyciągną uwagę wszystkich odwiedzających.